Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Price: HK$69.00
Original Price: HK$79.00
探索馬拉喀什的魔力,夢幻般的沙漠風格中性色調 + 異國情調的寶石色調,像絲綢一樣滑到你的眼瞼上. 將它們混合併搭配成異國情調的顏色組合,比摩洛哥的耍蛇人更具魅力.
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | MARRAKESH OBSESSED |
| Finish | Shimmer |
| Type | Palette |
| 高度 | 1.5 cm |
| 長度 | 18.75 cm |
| 淨重 | 10.2 g |
| 寬度 | 7.4 cm |
| SKU | sb2106213111331919 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 6075903 people said the quality is very good!
Author: d***r
Date:
Review: Needed some nice plum/purple colors along with soft pink/reds. This palette was perfect. doesn't irritate skin like some cheap makeup does
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影開起來顏色很美,包裝也很小心,運送速度快,太棒了
顏色: KYOTO IN BLOOM
尺寸: 均碼
Author: j***2
Date:
Review: 眼影看起來很美,包裝也很仔細,收到的時候很喜歡
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Author: t***w
Date:
Review: 非常好用,參加活動很好用方便,推薦可購入
顏色: ZEN OUT, SHANGRI-LA
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.